Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #7499 üzenetére

    Én eleve ilyen fegyót vettem, amin van 2,8% (váltogatni nem mindig van idő, meg a fene se akar elesni a bónuszoktól). Mivel ranged karik vagyunk és nem feltétel a hithez a mob célzása így igen...van mikor későn vesszük észre millen affix van az eliten...
    Sokszor inkább a csapattárs kariját nézem, ha nem látom villogni, akkor megyek zúzni... :D Ha villog, tartom a tisztes távolságot és 5,8% LS segítségével pusztítok.

    Végre van némi élet a játékban, de sajna bejöttek az olyan finomságok, hogy korlátlan lecsó, tűzijáték, lézersóóó, fagyi...amit sajna undorral fogadok, mint kihívásként könyvelek el.

    Tegnapi goblin vadászat is pazar volt. Jéééé goblin...támadás...jéééé elit...szarjuk le elsődleges prioritás gobliné...jéééé már vagy 3szor rántott vissza magához az elit...zsákos meg csak szalad és szalad...hurrráááá... :D
    De finom a knockback is... :D 1 baba repül...visszamegy...másik baba repül...vissza megy...wd repül...visszamegy...fear...wd elszalad...baba repül...hurrrráááááááááá... :D

    (#7502) Bronco80: Én már megoldottam ezt (2,8% LS + Spirit Barrage - Phlebotomize)...bár én szinte mindig csapatba csapatom. Egyébként elvileg azt kapod vissza amivel sebzel (bár erről pl nemtok semmit, hogy pontosan mizu).

    (#7496) Sirandrish: Sejtettem, hogy élvezted, mert általában Te szoktál anyázni. :D

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák