Új hozzászólás Aktív témák

  • vhunor

    őstag

    válasz Lézerparaszt #68593 üzenetére

    A sunwuko kb. csak a Mirinae gemmel agyonver egy bosst amikor beproccol a Flying Dragon. Mondjuk én szeretem a lightningos monkomat - jobban, mint a sunwukost -, a sok proc nagyon szépen összeadódik, 120% lightning seb, depth diggers és 40-50% elitdam mellett a sima WotHF is elég szépen arat.

    Gorneck: pont most jutottam el oda, hogy a francba a babrárral. Raekorral nem fogom nyomni, annyira idióta játékstílust kíván, Earth+Immortal fullos bónusszal pedig egyszerűen nem értem, hogy lehet ennyire alacsony a sebzés, amikor a sheet dps közel 2 millióra ugrik maxos Rampage mellett. Ráadásul 15m toughness-szel úgy nyír ki sima T6-on a Firechain meg a villámok, hogy annyit se tudok mondani, fapapucs. Raktam rá Ice Climberst és Countess Juliát, de ahogy firechaines elit jön, meszeltek neki. Próbáltam 3 ezer feletti life per fury spenttel, magas life on hittel, csak fejre nem álltam kb, egyszerűen ha nem tudom az ilyen eliteket valahogy perma stunban/freeze-ben tartani, kinyírnak. Qrvára idegesítő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák