Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz dobolan #68503 üzenetére

    Hát, engem nem, még partiban sem(ugye ott nincs unity) 40+ gr-en sem, pedig wh van rajtam.
    Sztem a buildeden kéne alakítani(és a furmányodon is, egy ilyen szép darabra vétek nem tekerni 10% damot!). pl. Wormhole helyett -safe passage az 25% damred, én sokszor azért teleportálgatok csakhogy rajtam legyen a damred. Ráadásul úgy használsz glass cannont hogy még blur sincs mellette nem csoda hogy lecsapnak.
    De amúgy az egész builded nem kerek, inkább tűnik vmi kísérletezésnek.

    Tudom nem kérted de ha már ránéztem a profilodra pár tanács:
    szép a geared, de sok dolog nincs összhangban. Elites gem az kell, 2 alap kavics a powerfull+zei a 3. eldöntendő a toxin és a trapped. Ha solozol akkor toxin, ha olyan a party hogy van tank wd vagy tank monk tehát sok a CC hatás akkor toxin helyére trapped(toxint úgyis hoz a tank valszeg).
    Szép a travellers páros de itt most nem nyersz vele sokat. Mivel ragaszkodsz hozzá nem fér be a unity, partyba meg a rorg és így se magefist se cinder amik elég hasznosak amúgy és többet hoznak a konyhára mint a set bonusz, mintahogy a unity is soloban.
    Persze nem akarom én megmondani a tutit, max nem fogadod meg a tanácsokat hisz eddig is elvoltál :)

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák