Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz MrCsiT #61241 üzenetére

    Vidd rá az egeret az XP csíkra. Ott láthatod a bónusz XP pontos értékét.

    Egyébként a bónusz XP az aktuális szintlépéshez "beszerzendő" XP mennyiségéig "stack"-elhető pool-ból és a határérték közelében egyre kevesebb bónusz XP-t dob hozzá a pool.

    Én épp tegnap buktam be a bónusz XP-t (full környékén volt stackelve) wizzel (bár csak 210 környéki a paralvl), mikor molten-es pakkot sikerült kifognom Nemesis-el egy oltárból, akik körülvettek és nem tudtam mozdulni. Egyik oldalon lekaptam 2 minion-t, de mikor kimozdultam volna a gyűrűből a főnök körbewallerolt és persze az U alak nyitott vége felé pont nem tudtam menni. Az első robbanást még kibírtam, de olyan gyorsan jött a második, hogy nem sikerült közben potit innom. Na itt fejeztem be akkor a játékot. Éledés után azért szétkaptam a maradékot is

    A korábbi kérdésemre (amire senki sem tudott reagálni) a válasz, hogy Disintegrate és Archon Disintegration wave esetén (na meg részben Electrocute-re is igaz ugyanez) AS-el lineárisan skálázódik a sebzés és a break point-ok LoH, AP cost and APoC -ra vonatkoznak.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák