Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd24

    senior tag

    válasz diegho #60956 üzenetére

    én a következőképp alakítanám ezeket a cuccokat:

    - a két kesztyű nem túl jó, szerintem kár rá pazarolni a forgotten soult, craftolj inkább sárgát amíg nem esik jobb, az ideális kesztyűn van +str +crit chance +crit damage és +1 random ami épp jobban kell (attack speed, ha még +sebzésre vágysz, +vit +armor vagy +all res ha ellenállóbb akarsz lenni)

    - a gyűrűkkel ugyanez a helyzet, szerintem olcsóbban kijössz, ha sárgát craftolsz itt is első sorban +str +crit chance +crit damage a cél (ha olyan gyűrű esik amin van +elemental damage vagy +elite damage akkor azok is jók általában)

    - amuletteknél dettó, de ha ezeket akarod megtartani akkor én az orouborosnál a life on hitet tekerném +crit damagere (az ideális amuletten van +elemental damage + str +crit chance +crit damage)

    - fegyverekből én a burning axeot meg a neanderthalt használnám, burning axe menjen off handbe és a resource cost reduction helyett socket, a neanderthalnál meg van már socket, ott a sima damage-t tekerném még nagyobbra, hogy a base damage nagyobb legyen, és úgy mehet a main handbe

Új hozzászólás Aktív témák