Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Tegnap megszereztem a második kulcsomat, ráadásul egy barna cucc is esett nekem, így végülis elértem, amiért csatlakoztam egy MP8 menethez az én kis szintemmel, ám mindent összevetve sokkal többre számítottam. Alig-alig tudok egyedül pár normál mobot leverni - elit ellen totál esélytelen vagyok már itt -, mégis, ahol tudok, besegítek. XP-t azt kapom rendesen, végső soron nem panaszkodni akarok, de én reménykedtem benne, hogy azért MP8-on már jobb cuccokat kapok.

    Tudom, a szerény 14-es paragonommal nem állok fényesen, de őszintén szólva már most nagyon unom az egészet, annak ellenére, hogy ez az első karim 60. szint felett. Ha nem jönne a kiegészítő és nem akarnám megvenni, akkor hagynám a fenébe, mert egyedül dögunalom, csapatban meg nem tudok érdemben segíteni a többieknek.

    Nem értem, hogy lehet egyeseknek idegrendszerük több karaktert felvinni 100-as paragonra :F , amikor már egyet is ilyen sokáig tart. :N

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák