Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz Sirandrish #3843 üzenetére

    Néha meghal ACT3-ba de a DH ilyen..

    Ennél az állításnál te is kollektív a DH-król beszélsz

    Persze a DT más tészta, az szerintem is erősre sikeredett

    A Barbár meg ilyen

    A coop game más téma. Azt most ne keverjük ide coop-ban egyértelműen a legütősebb kombo az a barb+dh mert ott mind 2 kaszt ki tudja használni az előnyeit. Barbár tankol és olyankor látszik igazán a DH tömegoszlató képessége, mert a támadásra tud koncentrálni.

    Én amiről beszéltem az végig a single player volt, hogy melyik karakter "haladósabb". Coopban ha meghalok letojom. To villige és vissza portolok a csapattársamhoz. Single playerben nem ilyen egyszerü. Újra ismétellek: Néha meghal ACT3-ba de a DH ilyen.. Rakis crossing elején van a waypoint 3/4-nél belefutok egy molten vortex reflect comboba. Reflectre ellenszer shadow power, ja de nem tudok folyamatosan dps-elni hiába magas mert helyezkednem kell míg ezidő alatt egy barbár hiába alacsonyabb a dps-e egységnyi idő alatt több sebzést tud bevinni mint én mert nekem sok idő elmegy arra hogy elkerüljem a moltent, míg a barbár még táncolni is tud a láván. Itt ismét megemlítem, hogy coopban nem para mert a barbárral vannak elfoglalva és telepumpálom őket cluster arrowal ilyenkor egyértelmű, hogy magasabb dps-t adok le mint a barbár... tegyük fel van shadow powerem és az kompenzálja a reflectet, de ha még a láva is alattam van azt már sokszor nem tudom visszaszívni magamra így megborulok... cammoghatok a waypointtól vissza. Sokszor voltam random public gamekben nálad sokkal gyengébb felszerelésben voltak barbárok kb az enyémhez hasonló 30-35M-ás gearben. Kiváncsiságból nem egyszer eljátszottam, hogy halál után gyaloglok és nem portolok. Az esetek többségében a loot már rég a földön volt mire oda értem. Ha ugyan ez a halál singleben történik nincs ott a loot hanem le kell vernem az elit hpjának a második felét. Ha act3-ban csak 5-ször halok meg már akkor is időben jóval egy árban hozzám hasonló felszerelésü barbár mögött leszek lemaradva

Új hozzászólás Aktív témák