Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Bahama #32950 üzenetére

    Nem kell szennyest teregetni...mert arra sztem senki se kíváncsi, csak annyit mondtam, hogy abból indulok ki akikkel 1000+ órája játszom együtt náluk és nálam mi van akkor sírni tudnék olyan facca a lootunk...és nem csak nekünk, hanem kurva sok embernek.
    És azt tegyük hozzá, hogy Gyurinak írod ezt, aki csak játszik...nem farmol. Vagyis belép letolt 1-2-3 küldit és kilép. Ez meg kurvára kevés...
    Szal az, hogy meg kell dolgozni érte az erős túlzás...ha mázlid van esik, ha nem nem, de minél később lesz mázlid annál jobban kezded unni a banánt...

    Sztem meg kell, mert a közepes cuccoknak semmi ára sincs...persze azokkal lehet menni MPL10-en is, hisz 10Mből gearelhető a legtöbb kari mpl6ig, olyan 100-150-ből sztem mpl10-re is. Persze az megint más kérdés, hogy ennyiből minden lesz az a kari csak nem túl hatékony, csapatba meg egyenesen felejtős. Ezért szoktam jókat mosolyogni a gearelős vidiken...
    Szóval ha elfogadható karit akarsz összetákolni mpl10-re, azzal a felfogással, hogy dolgozz meg érte igen nehezen fog összejönni a nagy átlagnak jutó dropból...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák