Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz Zan #31655 üzenetére

    Érdekes lesz, hogy mennyibe kerül majd azt a +2k armort feltenni magadra, úgy, hogy a dps-ed sem csökken. :F

    Értem, hogy kényelmesebb, mint egy cmww, ez nyilván igaz is, de ha 3x annyiba kerül a végén felépíteni, akkor nem lesz egy népszerű skillezés, szerintem.

    Más :
    Valaki fentebb megjegyezte , hogy számomra (csak) az a fontos, hogy mielőbb megöljem mp10-en a szörnyeket :DDD
    Jót nevettem ezen, mert - ha jól tudom - mp10-en van a legnagyobb esélye, hogy jó cuccok essenek, és ahhoz, hogy ez megtörténjen, sajnos meg kell ölni a lényeket , a "Lécciii, adj már egy -két loot itemet , naaa !! " kérésre nem hallgatnak.
    Számomra szórakoztató 1-1 nehezebb elitpakkot megölni, illetve, még mindig kíváncsian nézek rá egy sárga tárgyra , de paragon100-ként nem zavar, ha nem 2 perc egy fallent lenyomni.
    Hogy ez miért akkora "gond", na azt nem lesz könnyű megértenem. Még szép, hogy hatékony akarok lenni. Ha nem így lenne - mindenkivel - akkor az AH-t már becsukhatta volna a blizz, hiszen talált tárgyakkal is feltölthető lenne bármely ruhaslot a karin...

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák