Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz davidsito #28595 üzenetére

    Lehet épp hasraütés, vagy épp progress alaján megnézi mások mennyiért adják a hasonló cuccukat...

    Az én volt ar-es nati gyűrűmet pl anno 300ért vettem, 450-ért vitték, majd 2mrd-ért is árulták...heteken keresztül...hogy a vége mennyi lett nemtom, mert egy idő után már nem érdekelt a dolog, de valszeg volt rajta nyereség.

    Engem az jobban bosszant, hogy az uccsó peccsel a kicsit jobb itemek átvándoroltak RMAH-ba vagyis fogalmazok inkább úgy, hogy nem elég, hogy ott jobb cuccok vannak, de még messze nagyobb is lett a választék és mivel a gold eladást kb értelmetlenné tették olyanoknak, mint pl én aki nem hiénával bottal akármivel fossa a goldot. Szal kicsit is jobb gear kari prezentációja így még nehezebb lett, hisz euro szinte már csak euros eladással lehet prezentálni...
    Szerencsére a DHm 1-2 cuccából és némi tartalék goldból a Barbim is valszeg egy jól gearelt kari lesz, de sokkal neccesebb módon, mint a Monk.

    Szal most HCzgatok, nem sok sikerrel, meg levezetésképp DE-t próbálok farmolgatni...ezzel így még egész jól elvok...bár nem repesek az örömtől, hogy ezért az egyik karim cuccait kellett beáldoznom...

    És ezzel a lendülettel meg is köszönöm Thrawnnak, Birdnek, Ad-m-nek a tegnapi pikk pakk übert, hogy náluk volt lehetőségem kicsit rontani a levegőt kezdő Barbiként... :) Igyekszem ACT2-ön pótolni az iszony kulcslemaradásom és visszahívni őket. :R

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák