Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    killerjohn:

    Nem volt célom nekem sem. És igen erről beszélek, hogy a legkisebb upgraded is milliárdos tétel lenne tehát valahol ugyan ott tartasz mint én.Mit is jelent ez? Ha archon buildet építesz akkor ugyan annyi pénzből neked is több dps-ed lehetne.Ezzel nem azt mondom ,hogy ezt kellett volna csak, hogy akkor elvileg árban ugyan ott tartunk ha nekedis milliárdos tételek kellenek. Amúgy se 900 se 700k-m nincs. A falevélre alul linkelek egy videót : )

    khirill
    Igen és persze ha piros hó esik.

    Sirandris

    :DDD Nem írtom ki az egész szerverről a mobokat gondolok másokra is :P Kis kedves gesztus tőlem nektek...lol :DDD

    F-ECT$

    Hatásvadász : ) Nem nem.... Ez tény amit látsz és nem csak itt hanem mindenhol ilyen számok villognak ha 1 mob van 1 helyen ha 100...
    200k cm-el 700-1,2m ? Ez csak mese szerintem... Ha a 300k unbuffos cm-em nem tudta befogni az archont a te elveden akkor az sehol nincs annyi... Ha egy helyben áll egy boss és mindent rá tudsz irányítani akkor talán de ez tömegben már egész biztos nincs így : ) Meg amúgy is kétlem.. Hiszem ha látom? : )

    "-ugyanazért a pénzért cm-ként mpl 7-8 is simán ment"
    A sima nem tudom milyen nálad.

    "-olyan karaktert szerettem volna, ami mpl 10 überen is hasznos tagja a csapatnak"
    Megértem bár én mindig át skilleztem magam überre..De ez most lényegtelen is..

    Edge

    Ha felhalmozni még nem is tudom mp10-en az archont de jó irányba haladok afelé : )

    Ezt a videót az mp5 után elhaló archonoknak akik rosszul koncentráltak az archon képességre és tévhiteket táplálnak azoknak ajánlom : ) És itt utalnák vissza ugyan arra, hogy ugyan annyi pénzből akár életképes archont- is lehet építeni.

    Őszi falevél és hó ellepte MP10 Archon

    Mit látunk a videóban ? Tudom ,hogy nem vagyok végig archon alatt (de ki van végig cm alatt?) és nem is működik a dolog tulajdonképpen. Most az EHP-mal nem dicsekszem ha nem baj.. Ugye értitek abban ti jobbak vagytok CM-ek.. Amúgy a videót 13 kor csináltam a falevél után, csak 2 óra encode...

    A multi hatékonysághoz csak annyit, hogy mp6-ig ha csak mögöttem állnak elviszek egy csapatot egyedül de ha hasonló erősségű karikkal játszok akkor ugyan így szétszedünk mp 10-en mindenkit. Nos igen mi a helyzet ha nálam gyengébbek vannak? Semmi gond csak több munka jut rám és nem az én archonom a szar hanem a többiek miatt lassabban haladok én is de ettől függetlenül ugyan olyan hatékony vagyok. De mint tudjuk a következő patch is nekem kedvez a multi archon változások miatt : )

    Annyit még megjegyeznék azért, hogy mp9-en durvábban működök és ott akár fel is halmozom az arc time-ot : )

    Na csak ennyit akartam. De tényleg nincs bajom a cm-el csak pár tévhitet eloszlatnék..
    Ja és szívesen megnézek cm videókat ,hogy tanuljak én is most ezt viccen kívül...Hátha valamit rosszul csináltam ( :DDD )... De gonosz...

    :R

    [ Szerkesztve ]

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák