Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz mikromanus #24907 üzenetére

    Mind okés és szép, de miért köteleznek engem egy trágya app használatára mikor én nagyon jól megtudom jegyezni azt a tizenvalahány random szám és kisbetű, nagybetű kombinációból álló jelszómat.... Ha mégse menne akkor kapok sms -t meg egy emailt az én email fiokomra amit lehetetlen feltörni... Ezeken felül használjak egy külön appot mert ha nem le lesz lockolva az accom folyamat és hiába oldom fel bizonyítom, hogy én vagoyk secret question sms protect és név megadással egymás után 13 szor akkor sem enged be ! mert újra és újra lelockolja az accom ... Nem ez nem az én hibám úgy vélem hanem a blizzardé....

    Asszem vissza lockolom az accom és eladom az összes blizz játékomat nekem erre sajnos semmi szükségem nincs hogy mielőtt játszok 2 napot kell az accom lockolgatásával töltenem mert a blizzard rendszere sz*r. Igen itt nem user errorol van szó mert a blizz azt kérte lockoljam ki az accom a neten megtettem majd beakartam logolni közvetlen utánna és újra lockot kaptam újra megkért a blizz, hogy lockoljam ki az accom megen megtettem majd megint le lockolta... ezek után teljesen lelockolta ... mit kellett volna tennem ? komolyan ? nem játszani ? .... Már régóta érlelődik a blizzard ellen egy igen szép tékozló homáros történet , de asszem ez már most megszületett. Felmentem volna a blizzard holnapjára megnézni mi is a teendő ahol is az én problémámmal foglalkozó szószedettnél 404 fogadott

    Persze a pénz amit a játékért fizetek az kell neki ... hogyne kéne...

    Amúgy félre ne értsetek köszönöm nektek, hogy segíteni próbáltok nekem csak most nem vagyok oylan lelkiállapotban, hogy betudjam fogadni a dolgokat...
    Mindenesetre holnap vissza nézek... hátha.. de a cikket a blizzről a homárnak tuti elküldöm mert ez nagyon nem normális dolog... és ez nem az első helyzet, hogy kizárt ugyanígy a rendszer....

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák