Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz mephi666 #112660 üzenetére

    2016/Eternal nem igazán proci igényes.
    Eternal elő is volt nekem rendelve, nem volt vele gond 2560x1080-ba mid-high keveréken de volt 1-2 map 'Super gore nest' ahol elég durván húzta le az fpst ilyen 45+ környékére az meg már határeset egy ilyen játékba.

    2016 Doomot meg konkrétan egy i 3 4160+GTX 950 OC-vel '~alap gtx 960 szintjén ment' vittem végig 1080p monitoron.

    Borderlands 3 is képes szép fps dropokat csinálni amikor elszabadul a káosz a játékban, ezzel meg sokat játszom szal van beleszólása a dolgokba.

    Én alapvetően majdnem mindenevő vagyok játékok terén ezért ~3 évente szoktam fejleszteni a ~középkategórián belül bár manapság már inkább budget kategóriába tartoznak ezek amiket veszek.

    Nálam valszeg RX 5600XT/RX 5700 lesz a befutó de majd meglátom mit találok 100-110 közt garisan hv aprón januárban. 'RTX 2060-super sincs kizárva de nem elsődleges'

    D4 miatt igazából nem aggódnék, ha kell is majd dedikált kari biztos nem lesz vészes a gépigénye.
    Blizzardnak nem szokása az mivel tudják, hogy valszeg több millióan akarnak majd vele játszani mindenféle gépeken.

    Az amúgy igaz, hogy azok a G szériás Ryzenek tényleg jók ahhoz képest.
    Pár éve még nem gondoltam volna, hogy egy integrált gpu megoldás akár használható is lesz casual gamingre. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák