Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz reelc #110826 üzenetére

    Nálam nagyon hamar kiesett a 'banda' akikkel elkezdtem D3-at.
    Még D2-ből ismerem őket de szinte mind abba hagyta D3-at már RoS előtt és csak később nézett vissza alig 2-3 tag amikor én már rég Soloba játszottam és megszoktam.

    Ha vissza is jönnek játszani alig játszanak 1-3 hetet és akkor is ritkán aztán lépnek is le,meta meg soha nem volt téma nálunk és mindig azt játszottak amihez kedvük volt vagy tetszett nekik. :D 'Most meg,hogy átmentem HC-ba pláne nincsenek mert ide ők nem jönnek'

    Nincs is 1 party rekordom se ami jobb lenne mint amit soloban csináltam,velük ha mentünk is GR-t csak ilyen low runokat kb gear boost szinten.

    S19-ig én is sok embert boostoltam randomok közül meg segítettem ezt azt,fel is vettek elég sokan Friend listre meg hívtak klánba de vissza utasítottam,nem akarok én már ilyennel foglalkozni ebben a játékban. 'amúgy is anti szociális vagyok ha több mint 1 emberrel kell egyszerre foglalkozni,sőt idegesít is. :N '

    Én nem bírok 1 karit játszani mindig,sokáig Monkoztam ugyan de a többi kari is volt mellékesen és amióta van Season mindig másikat kezdek és nem ugyan azt ami az előzőbe is ment. 'MMO-ba meg van,hogy 2 accom is van mert 1-re nem fér el az összes karim :DDD '

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák