Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #105055 üzenetére

    Kipróbáltam pár javaslatot. Eredmények:

    1. Új karakter készítése, majd játék indítása: Nem jött be, azonnal fagyott... :(

    2. D3Prefs.txt szerkesztése, DisplayModeWindowMode "1" beírása: Azonnali fagyás, ahogy szokott... :(

    3. Ablakos teljes képernyőben való indítás (-Displaymode 2): Azonnali fagyás (Ekkor már kezdett felmenni a pumpa bennem is). :((

    4. Játék alaphelyzetbe állítása (Reset In-Game Options): Kőkeményre fagyott, mint mindig... itt már ideges voltam, nem kicsit. :(((

    5. 32-bites kliens indítása: Ez végre bevált, elindult. :C

    Persze nem tudom, hogy ez most a végleges megoldás a problémára, vagy csak átmeneti javulás, mert nem mertem bezárni a játékot, hogy még egyszer kipróbáljam, most hogy végre elindult. Korábban is előfordult már, hogy indításkor befagyott, majd újraindítás után elindult, ezért nem írtam eddig sokat róla, pedig már régóta jelen van nálam a probléma. De így, hogy ennyiszer egymás után lefagyjon, még nem volt példa.

    Kiderül pár napon belül, ha ezentúl nem fog lefagyni, akkor a 64-bites kliens okozza a problémákat. :K

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák