Új hozzászólás Aktív témák

  • _ocsisajt

    őstag

    Kérdés, érdekes csak diablónál csinálja az otthoni gépen...
    A játék ha szingliben vagyok akkor is random befagy 2-3-4 secre... de ha cimborával játszok (monkb*zi, valami innás cuccal tolja nem értek hozzá, de csak rohanok utána állandóan :D ) akkor ilyen 9-10 sececre áll be a cucc és utána látom, hogy meghaltam...

    Lapin full smooth (végtelen) 4G mifin osztva (melóhely :B )... most már kizártam azt is, hogy a net, mert itthon kipróbáltam a mifivel osztottam nagygépre a netet és ugyanazt csinálta, szóval gép related, ez biztos

    konfigom igaz az itthoni még "csak" egy ivy bridge alapú i7, de könyörgöm... minden más játék perfekt... online/offline... itthonin win8.1, lapin win10 van... minden driver friss, most ezért nem szeretnék új konfigot amíg minden más smooth :U

    ötlet a sokszekes fagyásra? Első körben két dologra gondoltam... 1 maggal ki kellene próbálni (letildósdi) illetve biosban ki-be kapcsolgatni a cpu feature-ket... csak most nem vagyok ott, addig ötleteket elfogadnék!

    ty! :R

    [ Szerkesztve ]

    tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

Új hozzászólás Aktív témák