Hirdetés

Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz D1Rect #27535 üzenetére

    Nézegettem videókat azon a stream-es twitch-es oldalon....most nem azért mondom de nekem sokkal jobb a taktikám. Ha nem ilyen low gear-ben lennék, hanem hasonlóban mint az övék....atya ég. Na mindegy, van cél, jó lesz ez a wizz.:)

    Azzel a DH-val csak egy baj van, hogy iszonyat drága. :) Csak a cipő annyi szerintem.

    #27534) K_mester: Vedd lejjebb a grafikát.Nem tudom mi a gyenge láncszem nálad, de nem biztos hogy kell maxos fizika, meg maxos részletesség (most nem ugrik be a neve).

    Én P4-el nyomulok és semmi ilyen gondom. Négyes partyban be-be szaggat néha igaz, de ott is inkább belassul a történés (nem tudom hogy oldották meg, de nagyon jó), külön még segít is, mert mintha lelassulna minden.:)

    szerk.: mondom, a fizika sz.ul lett megírva. Egy széttört hordó részecske-fizikája jobban megterheli a proci számítását mint 50mob darálása. Látványba meg szinte semmi különbség. Full minimumon és full maxon is szinte tök ugyan úgy néz ki a diablo. Belehet kapcsolni a low FX-et is, az sem látszik. És jól jön mikor 4-en effekt dömpingeznek a képernyőn 50 mob kíséretében.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Aktív témák