Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz atike #138995 üzenetére

    +csicso82
    A kocogás nem igazán az én sportom, de igen akár megoldható is lenne számomra. Ezt a pontot megadom. (az nem mozgat át olyan izmokat amik az ülő munka miatt nekem nagyon kellenének > "core" vázizmok, hát, derék, illetve tudom, egyéni szoc. probléma de egy gyerekkori térdtörés miatt nem igazán szereti a lábam a futást :) )
    A neccesebb, viszont barátnőm, asztmás.
    Sem a futás, sem a kocogás nem játszik. A kerékpár igen (vettem is tavasszal mindkettőnknek), viszont esőben az is kapufa, illetve szintén az asztma miatt párás/ködös időben is, mert fullad :(
    Szóval igen, a "mi fajtánknak" ez hatalmas érvágás, ugyanakkor megértem a szükségességét is.

    Nem akarok kardoskodni a termek visszanyitása mellett (ráadásul a magyar kreatív, nem 1 megoldásról tudok már most), csupán rá akartam világítani arra, hogy nem csak a kokszos f@szoknak fáj ez, hanem az átlagembert is érinti.
    Gondolom a "panellakók" között is felmerül ugyanez a probléma.
    a belváros szélén lakok, a Petőfi tér mellett, nem épp ideális hely az esti sétára, és sajnos sötétedés után nem is a legbiztonságosabb

    Ami sokkal jobban fáj, az a kijárási tilalom. Napi rendszerességgel túlórázok, és ~7 körül tudom csak lecsukni a laptopot. Így már egy nagyerdős eü séta sem fér bele.

    Így jártam, megpróbálok majd valami itthoni tornát kitalálni... nem lesz könnyű.
    Az edzőtermek egyik legnagyobb előnye talán a mentális ráhatás, ha már elmegy valaki odáig, akkor csak végigcsinál egy edzést, míg itthon? Jobban csábít a pihenés" :(

    [ Szerkesztve ]

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Új hozzászólás Aktív témák