Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz zolikaDB #11062 üzenetére

    Mit érnék el vele? Ügyvédre nekem nincs pénzem, na meg egyből kitennék a kórházból anyukámat :(

    Fiam 4 éves volt, eltört a karja december elején. Rohanva bevittem és fájdalomcsillapító nélkül csavarták az alkarját előttem helyre és úgy gipszelték be. Előtte mondtam a dokinak hogy nem kap szuriba fájdalomcsillapítót? Azt mondta elfogyott az éves adag, ezt kibírja. Mondom neki mi van ha elviszem a gyereket máshová? Vihetem nyugodtan egy jegyzőkönyv ellenében és legközelebb nem szívesen fogják itt látni. Saját felelősségemre elvihetem, de legközelebb Nyíregyházán tudják ellátni.. Most mivel lenne jó hogy kitennék anyukámat, mert én feljelentem őket??

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

  • blasko92

    őstag

    válasz zolikaDB #11062 üzenetére

    Igen lehet normálisan is. Én is dohányzok, de eü. helyiségekben nem gyújtanék rá, ahogy vonat budijában sem. Én is utálom, ha kis zárt helyen valaki elpöfékel egy cigit, hiába szívom én is, megfulladok a szagától. Amikor még lehetett még buszmegállóban sem cigiztem, amikor sokan voltak ott. Vagy úgy helyezkedtem el, hogy ne az emberek felé menjen a füst.

    Viszont feldughatják a seggükbe azt a törvényt, ami ennyire lekorlátozza a dohányosok jogait! Mi az, hogy a kib@szott adózott pénzemből a kib@szott megadóztatott cigimet nem szívhatom el, még egy nyomorult kocsmában sem? Oda nem gyógyulni járnak az emberek.... A vonatokon is már mikor megszüntették a dohányzó kocsikat az "EU-s követelmények" miatt.

    daa-raa a lényeg a szövegben van: [link] (FIGYELEM! SZÓKIMONDÓ SZÖVEGEK!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák