Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz Irmscher 353 #76045 üzenetére

    szerződés kötéskor természetes, hogy nem bemondásra köt valaki szerződést, de lefotózni, lemásolni azért már harapnék. én is szeretem a kezemben fogni a bizonyítékot, volt már olyan autóvásárlásom is, hogy a tulaj fejből betolta a szem.ig.számot, mondom, akkor ha elővenné, megköszönném, mert ha rosszul meléxik, akkor az nem buli(meg persze jó tudni, hogy Józska Pista áll-e velem szemben, vagy a haverja, vagy esetleg egy Balogh Rodolfó Armandó.......

    én attól kapok idegbajt, mikor minden cégnél ahol regelni kell, elkérik a személyimet, van hogy lemásolják, németben lepakolok egy építkezésen, bélyegző semmi, mondom a gusztinak, akkor egy olvasható név és szem.ig.szám, erre ő meg felháborodik, hogy hogy képzelem, hogy ő megadja a szem.ig számát nekem...... ott még bemondásra sem adják meg többnyire, itt meg még a bemondás sem elég, pedig egy köcsög céghez árut hozok vagy viszek, tehát nem lopni megyek, ha meg lerakok és b@szik a német igazolni magát és a cégét sem tudja pecséttel képviselni, akkor mi van?! nálunk ha nem villantod a plasztikot, kinnt maradsz......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák