Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    Kötelező biztosítás-móka hogyan történik?
    Október 4-én van a fordulóm, tehát már be van fizetve mind a 4 negyedéves csekk. Azt írja a papír, hogy 30 nappal előtte fel kell mondani, különben a mostani biztosítóm ajánlata fog érvénybe lépni. Oké, hogy bemegyek a K & H biztosítómhoz, kérek egy papírt, megírom, hogy köszi elég. Attól még ide érvényes a befizetett csekk? Mert mondjuk mi van ha aznap nem tudom megkötni az újat? :F Egyébként az Allianz jött ki a legolcsóbbra, tehát oda bemegyek személyesen és kész, csak nem tudom mi van ezzel a 30 nappal :B (Ezelőtt évben nem váltottam, jól beszoptam, most hanyagolnám ezt, mert 123-at toltam be éves biztosításra, és most amit kaptam ajánlatot az 121 :DDD az Allianz meg ugyanezt 40k körül...)

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák