Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    Csak pár bolt hozza a nyugaton ismert Black Friday árszínvonalat.
    Nem tudom, ki hozta be Magyarországra, de biztosan kell hozzá egy üzleti és/vagy kampány terv*, ami ezt támogatja. Az illetőnek kellett, hogy legyen ilyen és így akart kicseszni mindenki mással.
    Felteszem, sikerült is.
    Mivel - most hasamraütök - 95%-ban nincs ilyen erre alkalmas terv (teljesen régióidegen dolog volt), blöffölnek, hogy ők sem különböznek a nyugatos árusoktól, mert van BF. Tudjuk, hogy náluk ilyen nincs; ami van, az nem az igazi.
    Az nem megoldás, hogy akkor veszteség árán is tartom a lépést, ha a terv nem is támogatja.
    Mindenki BF-et parasztvakít oszt' víz.

    Lehet, hogy tényleg tilos itthon beszer ár alatt adni, nagyon régen hallottam erről utoljára. Akkor egy külön bátorságpróba, hogy ki meri lepapírozni neki.

    Hát én messziről ennyit látok bele.

    *Nem hatvan oldalas dokumentumra gondolok, csak egy összefoglaló nevet akartam adni a stratégiának, trükközésnek, bármiegyébnek.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák