Új hozzászólás Aktív témák

  • pomorski

    őstag

    válasz schulc99 #104276 üzenetére

    Lehet, hogy tényleg hazudoznak össze-vissza, de az is lehet, hogy fogalmuk sincs a dologról. Én is telefonáltam már be egyszer-kétszer, hogy megkérdezzem, hogy mi a helyzet. Akkor ők azt mondták, hogy lesz felvétel biztosan. Utána hívtam a futáromat, hogy na akkor mikor lesz a felvétel, és ő azt mondta, hogy nem lesz felvétel, mert sok a címe..., ekkor vittem inkább el a csomagot hozzá a MediaMarkt-ba, amit tegnap leírtam. Persze, ha felhívom, és kiderül, hogy nincs nála matrica, akkor az már más problémakör. Azt meg pláne megértem, hogy ha vevődnek ma (pénteken) kellene megkapnia a csomagját, de nem fogja megkapni, mert azt tegnap nem vették fel bármi tróger okból kifolyólag, akkor abból nem jöhetsz ki jól... Hiába írsz a vevőnek, nem feltétlen fogja elhinni, hogy te elkövettél mindent. (Azért nem hiszi el, mert a Jelentsd a csalókat - PROHARDVER! oldalán van néhány olyan poszt, amiben arról írnak, hogy a kedves eladó mindenféle e-doksit hamisított, mellyel próbálta igazolni, hogy ő mindent elkövetett, -de persze nem...) Egy szó, mint 100, a vevődnek küldd el a Debrecen topiknak a linkjét, had lássa, hogy te tényleg elkövettél mindent, hátha úgy kevésbé jössz ki a kialakult szar helyzetből rosszul...!

Új hozzászólás Aktív témák