Új hozzászólás Aktív témák

  • manya777

    tag

    Helo. Akadt egy kis problémám, nem tudom valaki tapasztalt e már hasonlót? Szóval megcsináltam a játék kb 52% -t, egy olyan résznél járok amikor valami lény darabjait kell összeszednem egy épület különböző részlegein, biológiai, geológiai meg még valamilyen. Az a jelenség nálam játék közben hogy elhalnak a fények. Vagyis a játék megy simán, a story zajlik, de ahogy bóklászok bent az épületben minden fény halott-. A hátamon az életjelző csík, az ajtókon, a használatra vágyó paneleken a kék fények stb. Pl a munkapad olyan mintha teljesen halott lenne, áramtalan. De közben oda megyek és betudom indítani, de mikor beindul bent is a dolgok felét sem látom, ábrákon nem látom mit csinálok épp, csak a feliratokat. Ahogy elhagyom az épületet és kimegyek a levegőre azonnal helyreáll minden, látszik minden, és bilágít minden aminek világítania kell. Mikor megyek vissza az épületbe, és rányomok az első lift paneljére, azonnal vissza az egész és gyakorlatilag "vakon" kell csinálnom mindent- Azt sem látom melyik szekrényben van számomra valami kis csomag, lőszer meg ilyenek. Nem látom melyik lift ok-s, csak vakon nyomkodok mindent aminek olyan formája van, hátha valami lesz belőle. Ez baromi zavaró. Mi lehet a baj? Eddig nem tapasztaltam hasonlót, csak most mióta bent megy a buli ebben az épületben. Valaki valami ötlet? köszi!

    i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Új hozzászólás Aktív témák