Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Weareus #315 üzenetére

    na végre valaki benézett.

    akkor ledobok egy kisebb kérdésbombát. :)

    de előtte még. s&q után még megint lehet menteni? na majd megnézem mert én akárhogy csináltam volt hogy még öldöklős részen is megint keresztül kellett küzdenem magam.

    szóval: mire jók az artifact-ok? mert találtam már néhányat. e konkrétan azt se tudom hol írja hogy mennyi van egyáltalán.
    az a kis robot mire jó amit közbe tartva radarként lehet használni, az mit jelez? meg letettem földre és ott bóklásott magának aztán meguntam s ott hagytam. (most derül majd ki hogy az valami nagyon hasznos dolog. :) )

    optional. na majd figyelek hátha látom. mert néha láttam hogy ír ki fejezetet meg dolgokat de még így elsőre gőzöm sincs hol vagyok meg mit karok ott szóval nem nagyon figyeltem.

    fegvyereknél még most is rájöttem megint új dologra. hogy van a markolat és az eldönti hány slot-os lehet a fegyver majd meg hogy két vagy egyfejes. meg hogy vannak ilyen core-o amik meghatározzák a lövedék tipusát h plasma core meg ilyenek.
    most összeraktam egy olyat aminek a felső része dob egy gránátot az alsó része meg force gun lökéshulláma. és ez így most tetszik. ez a tömegoszlató fegyverem.
    a plasmára meg raktam még egy fejet alulra de majd lehet leveszem és megnézem úgy mit lehet kihozni belőle.
    azért nem új nekem a ds játék de ezzel az új fegyver fejlesztéssel feladták a leckét.
    viszont az jó hogy vissza le lehet bontani a fegyvereket.

    egyébként amiatt hogy itt minden az alapanyag készletet használja meg kell szenvedni egy értelmes fejlesztésért. a ruhán lévő dolgokat eleinte esélyem nem volt fejleszteni.

    "Az űrhajós résznél én kb. a harmadik-negyedik végigjátszásnál jöttem rá, hogy irányítani is tudok"
    ez kész. bár én is ösztönösen nyomtam egy irányt és észrevettem hogy 'te, ez most vagy én irányitom vagy pont akkor nyomtam jó irányt mikor kanyarodtunk.
    ha a két limited adta ruhát nem számolom akkor megkaptam a 3. ruhát.
    ilyen sárga latex-es fényes. de nem is ez a lényeg. hanem a sisak. az marhára tetszik. likelnék képet de még örülük hogy van új ruha nemhogy tudjam a nevüket mint a 2-be.
    remélem lesz még sok ruha a játékba.

    valamit még akartam kérdezni de majd akkor jut eszembe ha belépek és elfelejtem mikor kilépek :) ez ma már vagy 3x történt meg :)

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák