Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weareus

    addikt

    válasz Kvelstadt #316 üzenetére

    Nem, hülyeséget mondtam. Az s&q után már nem lehet rányomni semmire, igaz anélkül meg kilépni sem lehet, szóval...

    Egyébként vsz. azért kellett újraküzdened magad, mert az s&q funkció szerintem nem is működik. Úgyis mindig oda rak vissza, ahol a JÁTÉK ment.
    Mellékküldetéseknél meg csak akkor érdemes kilépni, ha befejezted, visszatértél a főszálra, és ott történt egy automata mentés. (Máskülönben nem oda fog visszarakni ahova kellene).

    Az artifactokat, megmondom őszintém nem nagyon boncolgattam, épp elég gondot okozott a sztori+túlélés+fegyverfejlesztés. Annyit tudok, h. ezek különböző textlogok (szövegfájlok), amik a sztori megértését segítik.(A Tau Volantison történ események hátterét árnyalják). (De hogy ha már felszedted, elérni hol lehet őket...?)
    Ja és ha megvan az összes, kapsz ilyen achievmentet, h. professor (?), és akkor a játék kijátszásának %-a 100 lesz (de ez nem biztos, csak gondolom). Persze csak akkor lesz 100, ha a mellékküldiket is végigharcoltad.

    Igen, a markolatoknak vannak további érdekességei is, főleg azoknak, amelyek valaki nevét viselik. (Pl. Hammond's frame...).

    Igen, az alapanyag gyűjtögetés érdekes. A kis scavenger botok (vagy teknőc...) segítenek alapanyagot vadászni. Olyan helyen érdemes letenni őket, ahol radar módban gerjedeznek. Ha letetted, egy idő után visszatér egy benchez, ekkor egy szürke feliratsáv jelzi a képernyőn, h. s.b. has returned. Ha ezután benchez mész, ki is írja és ha entert nyomsz, látod, hogy miből mennyit hozott. Ajánlom figyelmedbe a Tungsteneket, mert kissé szűken méri a játék...

    Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

Új hozzászólás Aktív témák