Új hozzászólás Aktív témák

  • barandris

    újonc

    Nem tudom, hogy vagytok vele, de nekem igenis hiányoznak a zombik. :((( Nagyon nagy érvágás volt számomra, hogy két hónapja nincs zombi... Ez majdnem olyan mint egy need for speed verseny nélkül... E miatt most kicsit meg is haragudtam a dayz csapatára... Zsugori zsidó banda... bejött a nagy lé azt lehúzták a rolót... csak legalább ne rontanának a játékon mert szerintem egy jó ideje inkább lefele halad. Nah visszatérve a zombihiányra:

    Egyszer egy szép napon éppen Severograd-on keresztül a legészakibb bázisra igyekeztem. És mivel a városon átvezető főút mentén van zongorás ház, rendőrség és a végén tűzoltóság, gondoltam nem hagyom ki őket. Így sorba benézegettem. Abban az időszakban nagyon nehéz volt túlélni. Akkor a zombikat már nem körbe körbe rohangálással és egy-két fejszecsapással lehetett megölni... Egy két ütés és ruined a cuccod... Egy támadást szerencsésen megúsztál ha csak vérezni kezdtél el egy csapástól. De pozitívum, hogy ha becsuktad az ajtót akkor nem jött át rajta!!!! (sajnos ez hamar megszűnt, ismét egy nagy előrelépés... volt) Futtában néztem át pár házat ahol még fegyverek, lőszer vagy akár kaja előfordul. Üldözőbe vett egy zombi, de futtában lehagytam. Majd elérkeztem az egyik kiszemelt házhoz... átnéztem, nem sok jót találtam. Következett a rendőrség. Ottse volt jelentős loot... Majd kifordulva beért a zombi és újra üldözőbe vett. Rohanok be a tűzoltóságra, gondolván magamra csukom az ajtókat, átnézem majd az egyik ajtóhoz csalogatom és a másikon távozok is. Már közel a nagy vörös kapu... jajj a zombi a nyomomban... istenem még jó, hogy nem tud elfáradni a karakter... befordulok az ajtón és hirtelen a pulzusom a gép előtt duplájára nőtt a látásom beszűkült... hát nem ott volt egy másik játékos puskával (shotival). Már magamban eltemettem a karakteremet mert ahogy ő is meglátott már tartotta célra a fegyverét. Engem még a lendület vitt így nem álltam meg próbáltam kifordulni azzal a lendülettel ahogy befordultam... dúrr egy lövés... szinte olyan volt mintha engem talált volna el a székembe... de hé! Nem talált! Az ajtón csapódott a lövedék! Közbe megérkezett az utánnam loholó "kóborló" aki épp a lövés pillanatában lépett be a szobába. És mivel, kedves barátom lett a zombi (út közben összehaverkodtunk) így rögtön az udvarias(előbb lövünk aztán kérdezünk) fegyveres játékosnak rontott. Nekiugrott és kapott egy sallert (ezt még éppen láttam) Ez nagy segítség volt nekem. A következő lövést már a zombira adta le így volt lehetőségem meglépni! Sértetlenül vészeltem át az incidenst és folytattam utam a legészakibb katonai bázisra! Ahol egyébként semmit se találtam és egy lagg miatt belzuhantam a szemetesgödörbe amibe csak bele akartam nézni... :/
    Mintha egy filmből írtam volna ki ezt (the walking dead)... pedig higgyétek el velem megtörtént!!! Hiányoznak a zombik! :(

Új hozzászólás Aktív témák