Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    Nincs más opció! :D
    Minden más sz.r! :D
    Javasolnék minimum geatsword-ot.
    Lassab mint ami te kaptál a kngiht kariddal de gyorsabb mint az ultragreat (továbbiakban "ug") sword-ok és ebben a jatekban illik minimum olyannal menni mert a kis kardok csak játék elejére valók vagy ilyen aljas invader kariknak akik más játékosokat akarnak basztatni és gyorsak akarnak lenni. De ők is inkább pirece-es kardokat használnak.
    Én azt mondanám hogy azért vannak a játékban hogy meglegyen minden fegyver class de am nincs sok értelmük és a gyorsaság az megvan de viszont nem sebeznek jól, azaz hosszabbak lesznek a bossharcok mert sokkal tovább kell ütnöd a boss-t. Ez csak azért baj mert van boss ahol adott kört túlélni is épp elég nemhogy direkt meghosszabbítani a harcot egy kisebbet sebző fegyverrel.
    Szal én a Battle axe-ot ajánlanám mert odaveri a sima kardokat és az első kovácsnál (akivel még ott burgban vagy parish-ban azaz azon a várkastélyos helyen találkoznod kell) meg is tudod venni. Én azzal a fegyverrel végigtoltam a játékot egyszer mikor még kerültem a sima great sword-oket is.

    Amúgy ezen az oldalon tudsz nézni fegyvert páncélt meg mindent.
    Te nézzél ki valamit ami tetszik én meg megmondom miért nem jó az neked.. :D
    Jelenleg hozzád legközelebb a claymore és a bastard sword van. Egyik felvehető ott undead burg-ban a hellkite dragon hídján. Na az vicces mert a hellkite dragon szerintem a legnehezebb nem boss a játékban. Gyakorlatilag ha a tüze elkap akkor baszhatod a resiste-d is meg a fire resist-es pajzsod is már ha van.
    Egyébként első játékban egy bizonyos helyről le lehet nyilazni amit majd tegyél is meg mert ad soul-t rendesen.
    De am ha hozzászoksz egy great sword mozgásához azt utána műr nem fogod lecserélni kissebb kardra akkor sem ha már meglesz amit szeretnél.
    Érezni fogod hogy az neked már kevés mint hosszúságba mint sebzésbe hiába picit gyorsabban ütnek.

    Ja am van a játékban olyan socket-elés is hogy tüzet meg villámot sebezzen a fegyver de arról majd később.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák