Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Sirandrish #776 üzenetére

    A tütztől nem messze vezet egy szakadékos ösvény felfelé. Látnod kén egy nagy hidat vagy mit ha felfele nézel. Ara kell indulnod.
    Am az első rész elég open world úgy nézve hogy tényleg akár a katakonbákba is el tudsz indulni és az ellenségeken kivül semmi nem tart vissza. Holott nekem az az utolsó helyszinek között szokott sorra kerülni. Mint ahogy new londo megintcsak, ami a másik lefelé vezető út.
    Am mondanám hoy felsobom a pc-s verziómat és coop-otzunk de ds-be kisebb fajta csoda hogy pont hozzád kerüljek be coop partnernek.
    Én banditát kezdtem anno de csak a kezdő szatha meg a kezdő fegyvere miatt. Egyébkénk bandit, knight és warrior között csak pár stat eltérés van.
    Na meg itt bármiből lehet bármi mert nincsenek kötött kadztok.
    Az én banditám aki warriorkènt van felszetelve már profi pyromancer is mert már amit akartam mindenf elértem warrior kasztban.

    Az eleje hogy tetszett hogy kaptál egy törött kardot? Az aztán a support a játéktól.
    Am csak infóként. Tudod majd növelni az estus flask-ek számát meg növelni higy mennyit töltsön.
    Sőt asszem az estus-t 10re már most tudod növelni. Csak bonfire meg humanity kell hozzá.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák