Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Šolaire #6107 üzenetére

    Köszi :)
    És köszönöm a segítséget is mindenkinek, kellettek azért az itteni tippek is hozzá. Már csak az is, hogy ne wikit olvasva haladjak, egyedi élmény volt ez a játék.

    NG+2-nél már csaltam egy kicsit, rájöttem, hogy van nekem egy Master Keyem, szóval ki tudom kerülni egész Blighttown-t :K És még NG+-ban megcsináltam minden boss fegyvert, kivéve a Greathshield of Artoriast, de volt nálam egy +10es pajzs, ne kelljen még az Embert is keresni. Persze annyira nem volt egyszerű, nagy boldogan lepörgettem mindent, lementem a kovácshoz, megcsináltam a pajzsot és... Nincs achi... :Y Annyira figyeltem mindenre, csak az erdei szobroktól nem szereztem pajzsot... De innen már csak nem megyek vissza gyalogosan, hátha egyszer még folytatom a karaktert, szóval bementem Pufiékhoz. Vagy megtanultam a fightot vagy csak morcos voltam, de másodikra lement :((

    Most kicsit könnyedebb vizekre evezek (South Park: TFBW :DDD ), aztán a hárommal folytatom. Talán... Ma melóból fél szemmel néztem egy videót a Ringed Cityből... Az a démonos fight már nézve gusztustalan :O

Új hozzászólás Aktív témák