Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz AMD Power #312 üzenetére

    Igen, államival. Másképp esélyünk sem lett volna venni valami jót, főleg úgy, hogy közben kell még valami nyúzós is. Képben volt sokáig a Ssangyong Rodius, de arról valahogy mégiscsak lebeszéltem magam. ;] Nem is értem, hogy sikerült. :P

    Több ismerősnek, kollégának van Dacia, rengeteg cég veszi és akik hajtják, nem nyilatkoznak rosszul róla. Gondolkoztam Ford Turneoban, de csak dízel 7személyes volt, ráadásul a hátsó két ülés csak hosszított drágább kiadásban volt, és még abban is felárért (durván 300.000 plusz a hosszú test, 300.000 plusz a két ülés emlékeim szerint). Opel ugyanígy, nem is tudom, mit néztem még... Fiat, mind-mind bakancs autó, feleségemnek nem tetszett. Mindbe legalább 5misit kellett volna beletegyünk, és az sem tetszett. :B Na meg házon belül néztünk Scenic-et, de arra is rá kellett volna fizetni legalább 4 misit úgy, hogy alig van benne hely hátul. Tudom, arra csinálták, hogy szükség esetén legyen 7 személyes, de 5 ember elférjen benne cuccokkal is akár. Nos kisfiam még nincs másfél hónapos, Neki még egy ideig babakocsi kell akárhová megyünk, illetve kiságy, tábori pelenkázó szett, halott német katona és egy Sherman is befigyelhet feleségemet ismerve, úgyhogy ez az opció is bukott. Maradt a Lodgy, tetszik is életem értelmének, hely is van benne.

Új hozzászólás Aktív témák