Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz mettek #3001 üzenetére

    Én azt annak idején két generációval ezelőttre vártam.
    Anno néztük a Red Faction 1-2-t, gondolva huhú, mi lesz itt pár év múlva, és nem lett semmi. :(
    Se normális rombolhatóságot, annak játékokba építését, az AI fejlődését, részecskefizika alapú füstöt, vizet nem kaptunk.
    Ehhez képest van most egekbe toszott post process (most épp rt a neve a legújabbnak), és intellektuálisan segg AAA játékpiac, gender agymosással és repetitív játékmenetekkel.
    De legalább kisebb stúdiók időről időre tudnak jót főzni a meglévőből.

    [ Szerkesztve ]

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz mettek #3001 üzenetére

    Engem is zavar ez a dolog, de ennek része az is, hogy ma már a közönséget is be kell vonni a fejlesztési folyamatba. Ezzel nem is lenne gond, ha nem akarnának ezzel minden létező módon visszaélni a mindenféle aktivisták, anyaszomorítók, degeneráltak. Tehát a (általában tökre nem megérdemelten) kiemelt figyelmet kapó személyek/szervezetek.
    És manapság sajnos elég kellően hülyének és hangosnak lenni ahhoz, hogy megkerülhetetlenné váljon egy-egy adott személy, szervezet olyan dolgokban, amelyekbe egyébként tökre nem kéne beleugatnia/-uk.

    A játékból meg szerintem még mindig nem láttunk annyit, hogy állást foglalhassunk bármelyik oldalon. Valamilyen szinten engem is aggodalommal tölt el, hogy bizonyos dolgokat kivágtak/hiányozni fognak a végleges játékból, de ne felejtsük el, hogy a CDPR-t ős Cyberpunk-rajongók/játékosok alapították, az alapító tagok között vannak arcok, akik egykor a CP szabálykönyv lokalizációjában, terjesztésében is komoly szerepet vállaltak Lengyelországban a '80-as évek végén, '90-es évek elején. Szóval biztosan lesznek itt meglepetések, és nem hiszem hogy elfeledkeznek a régi motorosokról, akik hozzájuk hasonlóan a tabletop játékon nőttek fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák