Új hozzászólás Aktív témák

  • user26

    senior tag

    Üdv!
    Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek.
    Sajnos nem tudom megmondani, hogy mikor igényeltem a Curve kártyát. (kb 1,5 - 2 év)
    Megjött a fizikai kártya kék, alap, beálítottam a telefonba, gondoltam, gondolom oké minden, X idő eltelt kipróbáltam, fizettem, levonta, örültem. Ezt telefonon, NFC -vel, Google Wallet-be/el. Azóta újabb X idő eltelt (nem nagyon mertem élesben használni, nem is használtam, féltem, hogy nem sikerül, vagy egyéb ilyen dolgok és bambán, szerencsétlenül állok tesco, lidli, egyéb hosszú sor elején...) vettem egy okos órát, nfc képes, pár próbálkozás után elfogadta a kártyát, és így órába bekerült. A hiba az volt, hogy a fizikai kártyán a lejárati dátum, és a cvc kód teljesen más mint az appba, a virtuális kártyánál. Megadtam az app-ba való e két adatot, és pik - pak elfogadta. Na de fizetni még nem voltam vele.
    A kérdésem az, hogy hogy is van... miért is van... , hogy a fizikia kártyámnak (11/25) és virtuális kártyámnank (09/25) más a lejárati dátuma, és cvc kódja ?
    Sajnos nem emlékszek erre, hogy leglegelején is így volt-e vagy valamikor változott-e, mivel nem használtam, csak egyszer. :/
    Azért vagyok némi zavarba, mert nem tudom, hogy jó:/


    Xiaomi fan I 12T Pro I

Új hozzászólás Aktív témák