Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz Fehdavee #980 üzenetére

    Nekem sem sikerült jobb időt menni a 622-es és 4.váltásig technikával, viszont azt figyeltem meg hogy tényleg igaz : a gold ligában az extreme ellenfeleket is le tudtam nyomni így!
    Méghozzá most volt egy olyan streak-em ahol a goldban 3 db extreme ellenfelet is beadott(már a második után is úgy voltam vele hogy többet biztos nem ad..)
    Az egyiket úgy hogy 8,72-es időt mentem(ami minden csak nem jó) még a perfect start sem sikerült.
    Ezzel azt akarom mondani hogy lehet rosszabb időket fut így mint a 620-as full tuning melett 3masig váltva iduláskor, de a játék verhetőbb ellenfeleket ad be.
    Sokadik streak-et toltam végig(bronze-silver-gold), és sokszor már a második után olyan szivatós ellenfeleket ad be goldba hogy egy idő után csak silverig nyomom, mert úgy is kikapok, de most nem!
    Sorra lehet így tolni a goldokat is. (most pl. kaptam 25+15 goldot a végén meg egy képet a Ford GT40ből-már a 6.szelet)
    Nekem még a Roadrunnerre lett megvéve a 300 goldos festés, és 20ezer jön vele.
    ha kezd fogyni a pénz futok vele 5-6 versenyt carrierben, és megint van miből pro tunert venni.
    A bronze-ot végignyomom segéd nélkül, esetleg ha már 3.-4. streak akkor oda is berakom, de nekem sem gond megkeresni az árát!

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák