Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz Beowulf_78 #3333 üzenetére

    én sem mindig gaussozok...de ha sokat játszol ezen a szerveren úgyis tudni fogod már névről hogy kik a nagy camperek, Gaussosok, repülők :DDD Van akitől én is fosok,pedig én ismerem a mapok minden szegletét :C De nem mindig előny a gauss..persze sok pályán lehet vele boldogulni,meg elsőnek lenni,de azért néha kicsit unalmas... én sosem engedem hogy egy ember kiszedjen kétszer...azt meg főleg nem hogy ugyanonnan :DDD
    Folyamatosan nézem pontot,hogy ki mennyin áll,akinek gyanús 16/0-s statja van már keresem is...és szedem ki :D Persze van akivel nem boldogulok... konkrétan Selphys nevű arcra emlékszem.... úgy felbaszta az agyam hogy kiléptem a rákba :Y és ami a legrosszabb hogy nem camper... csak megy..és valahogy mindig megtalált :W nah mindegy..nekem bejön ez a szerver :C :R

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák