Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Laraxior #3328 üzenetére

    Hozzátartozik hogy nem tudom belőni rendesen az egér érzékenységet. 2 napja nem tudok pontosat lőni a Gauss-al, és ez is idegesít a sok cheater mellett. Nem csak repkedő mód van...van sok furi dolog is. Egyet lőnek rám tankból, úgy hogy tankban ülök és egyből felrobbanok, és sok hasonló ilyen. Volt akinek le kellett volna essen a feje a Gauss-tól és semmi. Kicsit irreális az is hogy cloak módban a pálya túlvégéről kiszednek. Ezek is valami buhera módok...tuti. :(
    Ha olyan szerón játszok ahol van punkbuster, ott nincs gond. Ha jobbak akkor jobbak. Ezen sosem idegeskedtem.
    Meg ez hogy felrepül a a hegy tetejére V-tollal, és onnan sniper-ezik folyamatosan...pfff. Kiszedni lehetetlen lentről mert nincs akkora zoom hogy a fejét észrevegyem. :F
    Annál már csak az jobb ha 3-4 csinálják ezt, és sehova se tudsz lépni 5 lépésnél többet.
    Ez is csak ezen a hányinger Snakes szerveren van. Savanna-n is vannak helyek a hegyoldalon de ott van esély kiszedni őket. Jóval korrektebb map...cheat szempontból is. Ahogy a Battleground is.
    De ha neked ez bejön akkor told ott... én is szeretem a Gauss-t de csak korrekten, a pályán maradva.

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák