Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Silenzio #1399 üzenetére

    de most nem azért, úgy írsz mintha a konzolos verzió szebb lenne, én nem hiányolom a dx11et szép ez anélkül is, különben is akkor megint hol lenne a gépigénye? megint kellene rá várni 3 évet hogy csutra tolva mindent elfogadhatóan menjen :U

    am picit elkapkodottnak tartom én is a megjelenést, sztem sürgette őket a kiadó, és a hibákat majd egy peccsel idővel orvosolják

    nekem pl néhol jelzi a taktikai felderítő az embert, de ott sincs, nem lehet a civileket lelőni - átmegy rajtuk a lövedék, leszedtem rakétavetővel a helit és a csóka benn guggolt a heliben - és még élt, lőni se lőtt.. egy két kusza pályaszerkesztési hiba, belelóg a levegőbe a víztócsa, meg egyéb tükröződő fólia - mindemellett én próbálok nem a negatív dolgokra összpontosítani hanem magára a játékra, próbálom a jó oldalát meglátni, élvezni a dolgot, de ezt nem is nehéz... videók hangok grafika nagyon együtt dolgozik, ez tetszik a legjobban, "érzem hogy ott vagyok"

    (#1400) SzlobiG egyet értek ha erre dx11es motort csináltak volna eredetileg akkor tuti megfektetné a jelenlegi vgakat is, gyengék még a mai vgak dx11ben, még a legerősebbek is

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák