Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz phenomHUN #75719 üzenetére

    hát leginkább az operation és souvenir ládák ára érint, előbbiek ára (pl broken fang, riptide) 1-1,5 eurót emelkedett az elmúlt pár napban. elvileg ezeknek az ára valóban nem nagyon szabad majd, hogy beessen (kisebb értékű ládák ára meg még úgyis évek kérdése, mire komolyabban megmozdul szerintem)

    tényleg nem vagyok benne amúgy túlságosan... és csináltam is már jó nagy hülyeséget korábban :DDD éppen ezért gondolkodtam el azon, hogy talán jobb lenne a hype alatt kiszállni...most nagyjából összejönne egy steam deck a cuccokból és ezzel még mókolgatnom se kellene különböző trader oldalakon :DDD

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • válasz phenomHUN #75719 üzenetére

    Például engem pont érint a Doppler bicska és a láda történet is, ugyanis a Stiletto-m 450-500eur sávból 700+ lett , a másik hogy a ládák közül a Bravo és a Phoenix ugrott egy métereset , a előbbi 1 kerek hónap alatt 30 eur-t (!!) lépett felfelé darabonként, ebben a pillanatban 76 eur-on áll. Egy igazi wtf szerintem. Igaz hogy csak 6 darabom maradt , de azokat ehhez képest nevetséges áron vettem. A Phoenix pedig már az elmúlt évben is szépen felment az egykori 3 centes szemétből 0.8-ra majd 1.8-ra , most meg 2.85 Eur a piacon az alja. Az én esetemben ez 87 darabra vonatkozik ami már kezd szép summa lenni a befektetett pár forinthoz képest.
    Szóval úgy tűnik nekem hogy eléggé érdemes kivárni most a piacon, legalábbis én azt fogom tenni lévén ezek soha nem visszatérő ládák. Annak ellenére hogy tudomásom szerint a Bravo még esik meccsek végén, de az a mennyiség ami így érkezik, nem valószínű hogy befolyásolja a piacot. Persze az is benne van a pakliban hogy az egész a jövő héten összeomlik és sírhatunk a ki nem szedett pénzünk után ;]

    http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Új hozzászólás Aktív témák