Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b05co

    tag

    válasz Coccolino_O #22247 üzenetére

    Ezek ilyen urban legendek. Amúgy a Manchester Unitedet meg kiejtette a Basel a bl-ből korábban... Vagy nézd meg kiktől kapott ki a Real Madrid az év elején. Most egy olyan meccsről beszélgetünk, ami egyszer talán volt, nyoma semmi, bizonyíték sehol, de tényként tárjátok a világ elé. 500 meccsből egy olyan vereség becsúszik amire nem számít senki egy jelentéktelen netes kupán. Hát tényleg elcsanak mindent, ez tisztán látszik... És még egyszer mondom az hogy xy csapatot nem ismered nem azt jelenti, hogy ők nem jók... Korábban a LemonDogsot se ismerték, aztán hirtelen odaértek a srácok. Az LGB-ről se tudta senki kik azok (nyilván azért a jártasabbak vágták, főleg olofot)... Ott a Mystic, vagy a DAT team, hogy csak az elmúlt egy év meglepetéseit mondjam. Szóval aki csak néha ránézeget meccsekre és felrak egy két skint a csgl-en az igenis a felszínen mozog. De ezt nem kell sértésnek venni, mert nem annak szánom, ez csupán az igazság és nem vagyok az a fajta gyerek aki 14 kört fut a szavak birodalmában, hogy körbeírja azt amit gondol. Vannak akik veszik a fáradtságot és a dolgok mélyére ásnak, esetleg ez a hobbijuk tizenx éve... Na ezek közé tartozom én és hidd el ettől nem érzem különbnek magam senkinél, csak amikor látom, hogy a másik esetleg nem rendelkezik a megfelelő információkkal (jelen esetben sajnos rajtatok ez tisztán látszik), akkor kerek perec megmondom, hogy tévedtek. A stílusom olyan amilyen, ha valakit megbántottam elnézést kérek, elég nyersen tudok fogalmazni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák