Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    Na a végére értem, igaz nem úgy ahogy szerettem volna. 140-es szinten vagyok és 72 óra lett. :D
    A Dweller in the dark endinget kaptam meg. A többit is meg kellene csinálni. Nem találtam meg az összes vestige-et pedig minden sarokba benéztem. Lehet újra kell néznem a területeket teljesen mert a final boss előtt mentett a játék. Hiányzik még az összes depths is. Ezeket meg tudom szerezni ha átnézek újra mindent? npc-ket is újra látogatom.
    Amúgy jó vége lett, tetszett maga a történet is. Igaz nem mindent értettem teljesen.
    Itt nincs NG+?
    Baromi jó játék lett, leszámítva némely bossharcot ami már nem is nehéz hanem idegesítő és csak a szopatásra megy. Mido és a Skull kingre gondolok. Soloban ezeket majd meg kell ölnöm mert nem jött össze. Bevallom a türelmem fogyott el. Pedig nem mondhatni hogy ne tanultam volna meg a bossokat. [link] Mindegyikre elment legalább 40 try. A stagerrel nem tudok mit kezdeni az a baj. Egyszer elbassza a dodget az ember akkor stagger és utána már szét is kapott. :(
    Most viszont ráhangolódok a platinára. :D Majd kleresek valami guideot. Mondjuk csak az endingeket nem tudom mihezt mi kell. De majd elmondjátok. Remélem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák