Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lootolok

    tag

    válasz dragonfx #4932 üzenetére

    Ja, anno TH9-el mentem én is fel gemért a Championba, aztán volt, amikor ott is maradtam, még a kinti TH időszakban, mert könnyű volt pajzsot kapni, és az ottani bónusz miatt egy lecsapott TH is igen vaskos lootnak számított ugye :D

    Most meg már tét nélküli a dolog, és jó gyakorlás CW-re, mert igen kemény faluk vannak. Ha dob egy TH9-et, nem is nézem, mennyi dark van nála, már támadom is, mert az 3*, ezért max kupaszám, és bónusz. De legtöbb esetben 1-2-3 ligával alacsonyabb falukat dob be, ezért az esetek nagy többségében a max elhozható kupa 5-8db. 10 feletti nagyon ritka, főleg TH9 esetében. Leginkább TH11-eseket dob ilyen magas kupaszámmal.
    És a legtöbb esetben maxos TH11 sereg támad meg, maxos 3db hőssel, maxos bojlerekkel. Esetek felében simán legyalulnak, nincs mit tenni, de van amikor valami béna Béla támad, és csak 2-re ver be. Eddig a legtöbb esetben 6-8 kupat vittek tőlem, mert magasabb ligás támadónak dob be a gép. Ez ugye örömteli :)
    Egyszer volt csak -3x kupa, amikor lentebbről támadott egy TH11-es, és jó askos kupát kapott értem.
    Viszont olyan is volt, hogy egy idióta hősök nélkül, 4-es sárikkal betámadott, 4x százalékig jutott, mert körberakta a falumat (szélén van az összes tárolóm, így is mindig túlcsordulok, bányákat sem ürítem már, csak a darkot a sereg miatt), és kaptam érte jó vaskos kupákat, de mellé pajzsot is. Minden napra kéne 1 ilyen :))

    Ennek a healer gyengítésnek én nem örülök, de érthető volt a lépés, mert aki kicsit is begyakorolta, szinte bármilyen falut lenyomott a saját szintjében is erős 2-re, vagy 3-ra.

Új hozzászólás Aktív témák