Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz DopeBob #291 üzenetére

    :C Wow, te a való életben is hadvezér vagy?

    A sok update előtt is csak Princen nyertem (szinte mindig), King-en csak ritkán nyertem, és sok mentést is kellett használnom. Olyan nehézségeket nem állítok, ahol a 100. körben egyetlen elvesztett egység miatt visssza kell tölteni 5 kört. Mármint nekem...

    Ami nagyon tetszik a legfrisebb editionban, az a Mindenki ott kezd, mint a valóságban mód. Az nagyon mókás. Meg a hópehely pályák is jók. A vallásra még nem igazán jöttem rá, hogy működik, most ha van egy apostolom és ott állok egy más vallású városomnál, akkor sem írja ki, hogy mely vallásból hány követő van. Tehát nem tudom eldöntetni, hogy mennyi térítés van még hátra. Régen írta, hogy keresztény 2, muzulmán 1 követő, vagy ilyesmi.

    Most, hogy olcsó lett a humbliban remélem megveszi 1-2 cimbi is és kipróbáljuk a neten is, még csak hotseat-ben küldtük, az nem az igazi, mert akaratlanul is látod, mit lép a másik. Néztem videón a nagyokat, hogy kapkodnak a multiban és marhára pörög, ezzel az egyszerre léphetnek megoldással, kíváncsi leszek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák