Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #2504 üzenetére

    ÁLLJ ÁLLJ ÁLLJ ÁLLJ !!!! ;] ;] ;] ;]
    akkor ez a Leak test egy hatalmas átbaszás / már elnézést a kifejezésért / ..
    Eddig is ha a defense + nál ha olyat engedtem be / amit pl elnéztem vagy akármi / akkor jött a kártevö most szintén ugyanez a helyzet ezek szerint..Nekem is sokat kérdezett a LEAK test alatt azt ÉN Balga azt hittem hogy olyan a teszt hogy engedélyezem mert kell a futtatásához...
    Most nem azért a Comodo Fórumon sincs sehol leírva az hogy hogy is kell használni ezt a tesztet...Nem az lenne az evidenes hogy a LEAK test ben szereplö fenyegetéseket AUTOMATIKUSAN blokkolja ?????

    Miért nekem kell eldöntenem hogy most Igen avagy Nem ?????

    Nem beszélve arról, hogy az USERT hamis biztonságérzetbe kergeti ..ugyanis azt hiszi, hogy tényleg védve van csak azt felejti el hogy ha ne adj isten véletlen vagy egyszerüen csak akkor és ott nem oda figyelt és nem a megfelelö választ nyomja akkor aztán huss vége az egésznek
    ;] ;] ;]

    Szemfényvesztésnek lettünk az áldozatai tisztelt uraim PC-s szemfényvesztésnek ujra.. :D :D :D

    Összegezve megint kiderült, hogy ÉN vagyok a hülye és nem a gyártó mert az Ö programj ajó csak megint benne hagyták az USER hibát ..DE akkor tök felesleges ez a teszt mert Usertöl függöen olyan eredményt hoz amilyen kedve van az usernek..tehát az eredmény megint nem valós/ szerintem /

Új hozzászólás Aktív témák