Új hozzászólás Aktív témák

  • lazydog117

    újonc

    Első körben üdv mindenkinek, új vagyok itt, ha rossz helyen van a téma, kéretik jelezni. :F
    Tizenegyedikes gimnazista vagyok, reál szakon. Kb másfél éve felraktam egy linuxot és menthetetlen kocka lettem :DDD
    Anyagi okok miatt a továbbtanulásom nem sok lábon áll, pedig jó verseny eredményeim vannak. Szóval elgondolkoztam, milyen egyéb lehetőségeim vannak. Így merült fel az etikus hackerkedés. Mivel Kürt és a NetAcademia képzését egész biztosan nem tudnám kifizetni, gondoltam megkérdezem, ez mennyire tanulható meg otthon olvasással és "gyakorlással" (khm:D) Mert belegondolva akik ellen védenek ők a papír szerint, azok sem iskolában tanulták ezt többnyire. Mondjuk eddig nem sok ilyen ismeretem van, linuxszal jóban vagyok, de kb ennyi.
    A másik kérdés pedig, hogy ha sikerül is megszereznem ezt a papírt, mire megyek vele? Kapok munkát úgy egy ilyen papírral, hogy nincs mellette felsőfokú-m? És ha kapok, mennyivel leszek hátrányban a munkaerőpiacon azokhoz képest, akik mondjuk a Kürtnél tanultak?
    Ja és nem mellékesen:
    Nyújt-e olyan többlet tudást a Kürt vagy a NetAcademia képzése, amit otthon nem lehet elsajátítani. (...de nélküle is letehető a CEH vizsga)

    Valaki a sok közül

Új hozzászólás Aktív témák