Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz fiorella #9583 üzenetére

    Hibrid tuner, ha valami nem emberbarát, akkor bizony bezavarhat. Nekem Leadtekjeim vannak, a régi sima analóg, az tökéletesen ment (de nem x64 komp.), az újjal viszont rendesen kellett játszani. Kép néha elmegy, ha TXT-módból kilépek, akkor újra kell indítani. Hangkarival is bohóckodott W7 alatt rendesen, ti. mindig elnémította a bemenetet, ált. belépéskor. Arra meg az volt a megoldás, hogy in-t elnémítva indítottam a progit, akkor bekapcsolta, onnantól kezdve OK lett. Hardveres módban is produkál furcsaságokat, nem hardveres-ben meg csúszik a hang, és ez a legjobb tunerek egyike...
    Ha nincs is feltelepítve, attól a win még látja, az is okozhat gondot. Tiltsd le eszközkezelőből, ha nem akarsz szerelgetni, v. telepítsd fel a szoftverét. Azt is érdemes lehet frissíteni. A régim pl. nem tudott TXT-t, aztán feltelepítettem egy újabb kari szoftverét, és máris tudta. Ha pedig mégis hardveres a probléma, akkor szivacs, sajna sok elm. komp. cucc nem képes együttműködni.
    Én GOM Player-t (inkább) v. MPlayer-t javaslok HD filmezéshez, MP Classic-kal láttam már gondokat.

    balewi: Hát az azért durva, hogy DVI-n nincs meg a felbontás. :(

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák