Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #7949 üzenetére

    Pedig de, van olyan. :N Ahogy anno a 3870-em is egyre több hibát produkált az újabb meghajtókkal, ugyanazt csinálja manapság a 4870 is (és ahogy az esetek nagy részében megoldja a problémát egy 8.7, v. 9.9 Catalyst telepítése). Ezzel (is) akarják rávenni a maflábbakat a hardvercserére, másképp, ugye, nem nagyon tudnák erőltetni ezt az avultatási ütemet. Nincs játék, amelyet ne vinne el fullban ma is a másfél éves HD4870.

    Bakker, hányX írjam le, hogy nincsen fent semmi 3rd progi, még a nyoma sem!!!! Ki kéne cserélni az agyad egy kis teljesítményű számítógépre, amely ezt hajtogatja, és észre sem lehetne venni a különbséget... :DDD :(((

    Érdekeltséggel. No meg azzal, hogy elég konfig-függő egy-egy hiba felbukkanása (én pl. feltettem a 9.11-et, és megszűnt a kényszerített mód XP-n, ezt láttam, azóta egyébként a jól bevált, 4xxx-end-9.9 van fent, és nem is nyúlok hozzá). Érdekes módon a VGA-k topicjában valahogy rengetegen találkoznak bizonyíthatóan driver-hibákkal, és csak egy töredékük használ ATT-t v. mást, főleg egyébként éppen a CCC "minősége" miatt. Ráadásul CCC-nek magas az erőforrás-igénye, ATT-nak meg szinte semmi, ergo még gyorsabb is a rendszer.

    Zoli-206: Ex P4-es gépem egy barátomnál már rég lecserélődött, de még mindig a régi Leadtek 440MX-em tobzódik benne ki tudja, hány éves meghajtóval, de még akkor telepítettem a rendszerét, amikor kapható volt ez a kari. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák