Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz KillHates #88 üzenetére

    No offense, de ha jól gondolom sosem volt Rolexed, de talán Breitlinged sem, lehet?
    Nekem van. És ha egy Rolexet hetente kell állítgatni, akkor az csúnyán szerviz érett. Ez már bőven az a kategória, amit nem kell állítgatni, és évente sem kell szervizbe járni vele, őszintén szólva ekkora f.szságot régen hallottam.
    A COSC szabvány -4/+6 mp naponta, de ez egy határérték, a Rolex ennél szigorúbb -2/+2 másodperces szabvány szerint szabályozza be az óráit, Omega is szigorúbb, mint a COSC. A mechanikus órát egy rádió kontrollos kvarccal összehasonlítani teljesen butaság.
    Egészen más megmunkálás, filozófia áll a kettő mögött, tök másról szólnak, hiába ugyanaz a végeredmény.
    A kivitelezését egy G-Shocknak, vagy MR-G-nek ne is próbáljuk összehasonlítani egy svájci felsőkategóriás óráéval, de egy középkategóriással se, mert ég és föld. A Casio most jutott el oda, hogy elkezdje rendesen használni a titánt. Hahó, 2021 van mindjárt. És földhöz verdesik magukat tőle, hogy mekkora királyok, hogy a kocka G megjelent ebből az anyagból. Ugyanmár (mondom ezt úgy, hogy a 3 titán kockából nekem 2 megvan).
    Az unatkozó sznobokat pedig hagyjuk, kiválóan általánosítottál teljesen téves infók alapján, egyszóval egy hatalmas baromságot írtál le.

    Ha csak trollkodtál, akkor sorry.

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák