Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimda

    addikt

    válasz Gyurike #642 üzenetére

    Nos, rossz hírem van. Az MTG stílusjegyeket nem találod meg más családban, ezért MTG. Ahogy az Edifice -nek is saját stílusa van és így tovább.
    Viszont javasolni tudnék egy MRG -t ...csak vicc volt :D
    A régebbi szériás Edifice család, talán tetszene, pl. a EQB-700D-1A vagy a 2A esetleg a EQB-600D utolsó darabok, amik még itt kaphatóak, ezek kifutó típusok, ha sietsz, az utóbbit még előttem elviheted :D (ezek picit túlmennek a kereten)
    Az új Edifice -k nekem nem nagyon bejövősek, bedobták a slim verziókat, ami jó, de szerintem sokat veszít a karakteréből. Dögunalmasok. Plusz megjelentek olyan típusok is, amiknek mindenféle autóversenyzős bizbaszokkal feljebb tornázták az árukat.
    Esetleg még a G-shock vonalon nézelődhetsz, a GST család ami egyesíti az acélt és a szénszálas felhasználást. Sajnos ezek is túlmennek a kereteden.
    Ami szerintem leginkább passzolt volna az elképzeléseidhez az az EQB-500D de ez már full kifutott.
    Szóval egy kicsit még meg kellene toldanod azt a pénzmagot, ha olyan órát szeretnél, ami kompromisszum mentes és első ránézésre szerelmet vallasz.
    Végül néhány nem termékfotó a fenti órákról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák