Új hozzászólás Aktív témák

  • #14787072

    törölt tag

    Sziasztok!

    Régóta olvasom a topikot és most egy kis tanácsadásra lenne szükségem:

    Van egy GW-9400 Rangeman-em, amit imádok. Viszont sportoláshoz keresek egy másik órát (pulzusmérő, lépésszámláló, ilyesmik), így jött képbe a GBD-H1000, illetve a Garmin Instinct Solar. Van valakinek tapasztalata ezekkel az órákkal?

    Azt látom, hogy a Garmin olcsóbb, a Casio meg hozza a megszokott G-shock stílusjegyeket, de ár/érték arányban, funkcióiban melyik lehet jobb választás? Tud-e annyival többet a G-Shock, hogy megérje a különbözetet vagy éppen fordítva? Érdemes-e a Rangeman mellé egy Instinct-et beszerezni vagy inkább a Rangeman helyett egy GBD-H1000-et és akkor úgymond 2 in 1 lenne? A Redditen volt egy képes összehasonlítás, amelyben az látszik, hogy méretben azért a Garmin kisebb. Bár 19,5-es a csuklóm, de nem szeretnék olyan nagyon nagy krumplit hordani, mint pl. az 1000-es Rangeman. Szóval mindegyik mellett vannak érveim, ellenérveim. Mennyire erős a Casio a smart órák piacán tekintettel arra, hogy most kezd oda belépni? A GSW-H1000 is tetszik, de az nekem már túl "okos".

    Természetesen nem azt kérem, hogy döntsetek helyettem, csak olyanok benyomásaira vagyok kíváncsi, akiknek van/volt tapasztalata ezekkel a két órával.

    Köszönöm szépen.

Új hozzászólás Aktív témák