Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz BloodRay #325 üzenetére

    Köszönöm. Pedig eléggé vékony csuklóm van. Szerencsére az MR-G meglepően kicsi ahhoz képest amit a "rajzolata ad" fotókon; kisebb mint a MT-G, akkor látszik igazán ha a két óra egymás mellett van.
    Én igazából szeretem is nagy "krumplikat"; ezért eléggé megdöbbentem, amikor az 50-ik szülinapomra kapott Breitling szinte elveszett dobozában:

    Aztán a hozzáértők felhomályosítottak, hogy egy jó óra az vagy kicsi és vastag, vagy nagy és lapos, vagy kicsi és lapos. Nem igazán értettem az okfejtést aztán megaszonták azt is, hogy azért, hogy a mandzsetta rá tudjon csúszni az órára. Aha, biztos így van, ha ők mondják. Nekem azért még mindig ez a nagy krumpli a kedvencem:

    Egyszer volt a kezemben; szegény gazdája sztoikus nyugalommal tűrte amíg nyomkodtam mint egy eszelős. Teljesen használhatatlan; mert mire "elbábozza" az információt amire kiváncsi voltál, addigra vagy azt felejted el mit akartál tudni, vagy azt az adatok első számjegyeit :D :D De azért kellene!!! :K

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák